arrow Lotrans Lotrans.d.o.o. | Kontakt


Lotrans

Partizanska cesta 109
6210 Sežana
Slovenija

Matična številka: 2221012
ID št. za DDV: SI18584586
Banka: Abanka Vipa d.d., PE Sežana, Slovenija
TRR: 05100-8012222865
SWIFT: ABANSI 2X


IBAN: SI56 051008012222865
Osnovni kapital: 100.000,00 EUR
Registracija: Okrožno sodišče v Kopru, Vložna številka: 1/07525/00
e-mail: info@lotrans.si
Spletna stran: www.lotrans.si


Lotrans truck

DIREKTOR

Borut Gerželj
Tel: 00386 (0) 8 205 43 70
GSM: 00386 31 617 982
e-mail: borut@lotrans.si

PROKURIST

Dragica Gerželj Stopar
Tel: 00386 (0) 8 205 43 71
GSM: 00386 41 617 982
e-mail: dragica@lotrans.si

Lotrans.si logo

PROMETNA PISARNA (DISPONENTI)

Tine Perhavec
Tel: 00386 (0) 8 205 43 74
GSM: 00386 51 388 008
e-mail: tine@lotrans.si

Peter Benčič
Tel: 00386 (0) 8 205 43 73
GSM: 00386 31 746 130
e-mail: peter@lotrans.si

Dejan Ćumurdžić
Tel: 00386 (0) 8 205 43 72
GSM: 00386 41 718 026
e-mail: dejan@lotrans.si

Fax: 00386 5 734 52 22


RAČUNOVODSTVO

Hanan Shaker Gerželj
Tel: 00386 (0) 8 205 43 75
GSM: 00386 31 358 144
e-mail: nana@lotrans.si

Sabina Rebec
Tel: 00386 (0) 8 205 43 76
GSM: 00386 31 681 099
e-mail: sabina@lotrans.si